LIQUID ELEMENTS PROFESSIONAL HYDROLICE CC HYBRID CERAMIC COATING, 50ML

Kód: LE-PRO-HYDROLICE-50
Novinka Tip
€129,90 €108,25 bez DPH
Objednané (2 sada)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Hybridný keramický náter Liquid Elements Professional Hydrolice. Zažite budúcnosť starostlivosti o vozidlo s hydrolice Hybrid Ceramic Coating od Liquid Elements Professional. Doprajte svojmu vozidlu najlepšiu ochranu a najjasnejší lesk. Objednajte si od Liquid Elements ešte dnes a nastavte nové štandardy v starostlivosti o vozidlo!

Detailné informácie

Podrobný popisHybridný keramický náter Liquid Elements Professional Hydrolice:

S hrdosťou vám predstavujeme najnovší produkt zo série Liquid Elements Professional: Hybridný keramický náter Hydrolice. Tento prelomový keramický coating najnovšej generácie bol vyvinutý špeciálne pre profesionálnych detailérov vozidiel, ktorí kladú najvyššie nároky na kvalitu a výkon.

Dokonalá ochrana, úchvatný lesk:
Hybridný keramický coating Hydrolice poskytuje vynikajúcu ochranu a dlhotrvajúce utesnenie laku a povrchov. Vďaka pokročilej chemickej reakcii so vzdušnou vlhkosťou sa ochranná vrstva doslova spojí s povrchom, čo má za následok zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a dlhotrvajúcu ochranu pred škodlivými vplyvmi prostredia, ako sú UV lúče a extrémne teploty.

Pôsobivý hydrofóbny efekt hydrolice Hybrid Ceramic Coating znamená, že voda a nečistoty stekajú z ošetreného povrchu bez námahy. To zaručuje nielen ľahké čistenie, ale zároveň zanecháva laku žiarivý lesk a pozoruhodnú hĺbku farby.

Všestranná použiteľnosť:

Náš Hybridný keramický náter Hydrolice je mimoriadne všestranný. Je ideálny na laky áut, sklenené povrchy, chrómové a kovové diely, ako aj plastové a gumené diely. Vďaka flexibilným možnostiam aplikácie môžete Hybridný keramický náter Hydrolice použiť na širokú škálu povrchov v celom exteriéri vozidla.

Aplikácia:

1. Pred použitím fľašu dobre pretrepte.
Ošetrovaný povrch dôkladne očistite a vysušte.

2. Naneste 5-6 kvapiek hydrolice Hybrid Ceramic Coating na aplikačnú handričku okolo bloku aplikátora.

3.Prostriedok naneste na povrch (cca 80x80cm) krížovými cestami, aby ste vytvorili uzavretú vrstvu.

4. Prípravok nechajte pôsobiť 3-5 minút v závislosti od teploty a vlhkosti.

5.Opatrne odstráňte všetky zvyšky handričkou z mikrovlákna Eraser, kým sa farba nebude bezchybne lesknúť.

6. Hybridný keramický náter Hydrolice sa absorbuje asi po 2 hodinách a svoj plný účinok dosiahne po 72 hodinách. Počas prvých 10 hodín sa prosím vyhýbajte kontaktu s kvapkami vody.

7.V prípade potreby je možné proces po 30 minútach zopakovať (možné sú až tri vrstvy).

 

upozornenie:

Po vytvrdnutí je možné Hybridný keramický náter Hydrolice odstrániť iba leštením, čo podčiarkuje jeho dlhotrvajúci a spoľahlivý výkon.

Zažite budúcnosť starostlivosti o vozidlo s hydrolice Hybrid Ceramic Coating od Liquid Elements Professional. Doprajte svojmu vozidlu najlepšiu ochranu a najjasnejší lesk. Objednajte si od Liquid Elements ešte dnes a nastavte nové štandardy v starostlivosti o vozidlo!

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické povlaky
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.