Ultracoat CARBON keramická ochrana laku 15ml

Kód: UC-CARBON15
€23,40 €19,50 bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Položka bola vypredaná…

Keramická ochrana laku až na dobu 12 mesiacov. V krabičkovom balení nájdete samotnú keramiku aj aplikátor. CARBON je zameraný na úplnú jednoduchosť aplikácie s výsledkom ohromujúceho lesku a odpudzovania vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

ULTRACOAT CARBON
Flexible Ceramic Coating

Technologicky vyspelá a na aplikáciu extrémne nenáročná keramická ochrana laku automobilu s výdržou až 1 rok!

Ultracoat Carbon je nová generácia keramického povlaku na všetky lakované časti automobilu. Vďaka kombinácii Oxidu kremičitého (SiO2) a uhľovodíkov bol vytvorený coating s nevídanou úrovňou odpudzovania vody a pružnosťou, ktorý účinne ochráni lak až po dobu 12 mesiacov.

Aplikácia tohto nanopovlaku je jednoduchá a nevyžaduje žiadne prísne kontrolované podmienky. Nanášanie keramiky je možné dokonca aj vonku v otvorenom priestore. Rozstieranie a následné stieranie povlaku je úplne jednoduché.

Lak ochránený coatingom Ultracoat Carbon získa veľkolepý lesk a "sklovitosť", farba dostane sýtosť a hĺbku. Povrch sa stane neuveriteľne klzkým, čo je užitočné aj pri sušení vozidla a tým je tak znížené riziko vzniku mikroškrabancov.

Takto ošetrený automobil získa ochrannú vrstvu so silnými UV blokátormi a chemickú odolnosť v rozmedzí pH s hodnotou od 2 do 12. Toto výrazne znižuje oxidáciu laku a zachováva stálosť a sýtosť farby. Údržba vozidla ochráneného keramikou Carbon je následne veľmi jednoduchá a zábavná.

Dostupné balenia: 15 ml / 30 ml
Spotreba: 15 ml / 1 vozidlo

Pri vývoji nového keramického povlaku Carbon bol kladený dôraz na jednoduchosť aplikácie. Nanášanie coatingu je tak jednoduché, že ho zvládne aj úplný začiatočník bez akýchkoľvek potrebných znalostí. Keramika je určená ako pre začínajúcich aj skúsených detailerov, ale hlavne aj úplných nováčikov a nadšencov.
Ďalším faktorom je cena. Nielen že je Carbon užívateľsky prívetivý, ale jeho bezkonkurenčná cena môže byť rozhodujúca pri výbere tej správnej ochrany pre váš alebo zákazníkov vozidlo.
Nenechajte sa ale zmiasť, nízka cena nemusí zákonite znamenať nižšiu kvalitu. Keramický povlak je veľmi účinný, vyniká svojimi hydrofóbnymi vlastnosťami a ohromujúcim leskom. S výsledkom budete viac ako spokojní!

Naozaj tým najzásadnejším aspektom pri vývoji bola už spomínaná jednoduchosť použitia. Takže aj keď ste nikdy nepracovali s obdobným produktom a máte nulové skúsenosti s keramickými povlakmi, nič sa nedeje. Jednoducho nanesiete aplikátorom na lak automobilu, počkáte cca 30 až 60 sekúnd a zotrite mikrovláknovou utierkou. Tak ľahké to je. Bez námahy, avšak s úplne dokonalým výsledkom. Okrem vysokého lesku a schopnosti odpudzovania vody, bude komfort pri aplikácii ochrany dôvodom, prečo sa pre Carbon rozhodnete. Nebudete ľutovať.

V ponuke máme 30ml fľaštičku, balenie bohato vystačí na aplikáciu aj na väčšie vozidlá a SUV alebo ideálne na aplikáciu druhej posilňujúcej vrstvy. Pokiaľ sa rozhodnete nanášať na lak vrstvy dve, určite to odporúčame, zvýšite tak lesk, klznosť, hydrofobit a životnosť povlaku. V oboch baleniach nájdete potrebný aplikátor a návod na použitie v slovenskom jazyku obrázky.
Odporúčame zakúpiť aj inšpekčný sprej Finest Wipe a mikrovláknové utierky pre bezproblémovú aplikáciu.

Navrhnuté na dokonalú ochranu všetkých typov lakovaných povrchov.
Okrem hydrofóbnych a samočistiacich vlastností oceníte aj výrazný lesk, hĺbku laku a ochranu až na 12 mesiacov!

Ultracoat CARBON je „must have“ v každom detailingovom štúdiu!

Hlavné prednosti:

Extrémne jednoduchá aplikácia.
Výdrž až na 12 mesiacov.
Vysoký lesk a odpudzovanie vody
Vlastnosti:

Spotreba: 15ml / vozidlo (podľa veľkosti)
Hrúbka povlaku: 3.5 µm
Výdrž: 1 rok / 10.000 km
Skladovateľnosť: až 2 roky
Odporúčanie:

Ideálna teplota pre aplikáciu: 18 - 22 °C
Vlhkosť vzduchu: 40 - 60%
Dobre odvetrávaný priestor
Objem balenia:

30ml plus aplikátor

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana laku a povrchov
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.