NEOWAX Car Wax №2 - extrémny syntetický autovosk

Kód: NEO_2/200 NEO_2/50 Zvoľte variant
Akcia Tip
Značka: NEOWAX
€72,95 €39,90 od €39,90 –10 % –7 % až –10 %
NEOWAX Num 2 200ml Grossaufnahme
€72,95 €39,90 od €39,90 –10 % –7 % až –10 % €65,60 €37 od €37 €54,67 bez DPH €30,83 bez DPH od €30,83 bez DPH
Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.6.2024 25.6.2024 Zvoľte variant

NEOWAX Car Wax №2 - Kombinuje luxus jemného vosku s výkonom high tech sealantu. Autovosk s vôňou Bergamont efektívne ochraňuje povrchy a zanecháva na nich trvácny ultra hydrofóbny ochranný film. Exkluzívna technológia NEOWAX CoatingWax stojí za fascinujúcim výkonom budúcnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

NEOWAX Car Wax №2 - Kombinuje luxus jemného vosku s výkonom high tech sealantu. Autovosk s vôňou Bergamont efektívne ochraňuje povrchy a zanecháva na nich trvácny ultra hydrofóbny ochranný film. Exkluzívna technológia NEOWAX CoatingWax stojí za fascinujúcim výkonom budúcnosti.

NEOWAX №2 je produkt na ochranu laku optimalizovaný pre všetky typy farieb s dlhotrvajúcim efektom
✔ Účinne chráni povrchy a zanecháva silný hydrofóbny ochranný film
✔ Car Wax №2 je vyvíjaný spolu s primerom №5, ich kombináciou získate ešte dlhšiu životnosť a lesk
NEOWAX №2 využíva exkluzívnu technológiu NEOWAX CoatingWax
✔ Lesklá povrchová úprava a intenzívne odlesky - dokonalý lesk v štýle "Ako psie gule"

Technológia NEOWAX CoatingWax znamená ľahkú aplikáciu a dlhotrvajúce ultra korálkovanie

Aplikácia a spracovanie

Dôkladne očistite a odmasťnite povrch prípravkom NEOWAX ZERO. Pracujte po jednotlivých paneloch, rovnomerne aplikujte a vyleštite. Pre maximálnu životnosť, použite ako podklad náš NEOWAX primer №5 .

Naneste malé množstvo NEOWAX № 2 na NEOWAX FOAMPAD a krúživými pohybmi naneste na pripravený povrch. Pracujte po jednotlivých paneloch, v závislosti od okolitej teploty a vlhkosti, vyleštite bez zvyškov maximálne po niekoľkých minútach čistým mikrovláknom NEOWAX FINISHER.

✔ Po minimálne 3 hodinách schnutia je stabilný proti čistiacim prostriedkom a vode.
✔ Po približne 1-2 dňoch je stabilita proti čistiacim prostriedkom na báze alkoholu.
✔ Po približne 1 týždni od vytvrdnutia je odolnosť proti zásaditým čistiacim prostriedkom.
✔ Následne, plný výkon je dosiahnutý po 1. umytí po siedmich dňoch.

Balenie

Autovosk NEOWAX №2 50/200 ml, FINISHER NEOWAX z mikrovlákna 350 g / m2

Príbeh vosku

Príbeh NEOWAX sa začal autovoskom №1, ktorý je na báze prírodného karnaubského vosku, montánneho vosku, SiO2 a včelieho vosku je z hľadiska spracovania a hlbokého lesku jedným z najlepších voskov na svete. To vytvorilo priestor pre ďalší produkt na syntetickú ochranu, ktorá ponúka požiadavky na vyššiu chemickú odolnosť.

✔ +2 roky vývoja vosku
✔ +12 rokov skúseností s vývojom autovoskov sme pretavili do vývoja №2
✔ Najlepší vosk z hľadiska spracovania a odolnosti, aký bolo možné vyrobiť
✔ Test +16 mesiacov na skutočných automobiloch
✔ +8 mesiacov od verejného beta testovania
✔ +1 000 interných testovacích verzií autovosku
✔ Spätná väzba od profesionálnych detailov

Cieľ

S našim autovoskom №2 by sa malo každému ľahko pracovať a odpúšťať mu jeho chyby pri aplikácii. Aby sme to dosiahli, v priebehu vývoja sme zmenili základ vosku z Carnauby („hybridný vosk“) na bezpečný syntetický vosk s novým zložením. Konzistencia nášho nového vosku je dokonalá a pevná, maslová. Ideálna konzistencia podobná nášmu karnaubskému vosku №1. Tajomstvo konzistencie №2 spočíva vo vosku. Je bez „nevýhod“ karnauby. Semipermanentný film tvorený №2 je vnútorne konzistentný a stabilný. Zároveň №2 obsahuje účinné látky s vysokou zásaditou odolnosťou. V teste obstál aj po celých hodinách s čistým koncentrátom čistiaceho prostriedku (pH približne 12,5), ktorý nepoškodil hydrofóbnosť autovosku №2. Odolnosť autovosku №2 proti čistiacim prostriedkom - kyslým aj zásaditým - je na najvyššej úrovni. Vznikla tak nová generácia vosku -  s jednoduchým spracovaním, bez fluórpolymérov!

„S aplikáciou № 2 sme vyvinuli veľmi odolný autovosk s výhodami klasických karnaubských voskov a keramických povlakov.“

Ako funguje technológia NEOWAX CoatingWax?

Silne skúšané a zaťažované povrchy, ako je napríklad autolak sú vystavené extrémnym faktorom prostredia. Chemické čistiace prostriedky z autoumyvárok alebo autošampónov sú často agresívne a môžu vážne poškodiť ochrannú vrstvu. Stráca sa hydrofóbnosť a s ňou spojené samočistiace účinky. №2 vytvára po aplikácii stabilnú 3D matricu vďaka nášmu vlastnému high-tech vosku a najmodernejším aktívnym látkam. Vrstva sa aktivuje počas prvých 24 hodín po aplikácii a konečnú stabilitu získa počas prvých 7 dní. Preto je dôležité počas tejto doby vozidlo neumývať.

NEOWAX - ĽUDIA A PRÍRODA NA PRVOM MIESTE

Zároveň sa vždy snažíme dosiahnuť a vyrobiť produkty NEOWAX kompatibilné s ľuďmi a životným prostredím. Aby sme mohli držať krok s výkonnosťou high-tech produktov našich konkurentov, nemôžeme byť bio lekárňou, ale musíme šikovne a opatrne používať high-tech materiály. Bolo nám jasné, že musíme byť lepší ako mnohí naši konkurenti. Bežné sealanty a „špičkové“ vosky často z nášho pohľadu obsahujú polyuretány, epoxidové živice, minerálne oleje a fluórpolyméry. Z nášho pohľadu sa treba vyhnúť tvrdým rozpúšťadlám a fluórpolymérom, ktoré sú vo formulácii №2 nahradené zmesami s „mäkkou“ chémiou. Táto výhoda nie je priamo viditeľná a často sa zanedbáva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.