Magnetický držiak ŠPZ - MAGNETO - 2 kusy

Kód: AG-MAGNETO
€44,90 €37,42 bez DPH
Skladom (2 sada)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Magnetický, neviditeľný a inovatívny držiak ŠPZ - ALTI GIRI MAGNETO.

Cena je za pár.

Detailné informácie

Podrobný popis

ALTI GIRI MAGNETO - Magnetický držiak ŠPZ

Inovatívny spôsob upevnenia tabuliek s evidenčným číslom. Objavte nový držiak na ŠPZ od ALTI GIRI. Určený pre tých, ktorý majú radi čistý dizajn a zároveň často snímajú tabuľku s evidenčným číslom, či už pri umývaní, na zrazoch alebo len tak pri zaparkovaní do garáže.

Naše magnetické držiaky sú 100% skryté za tabuľkou s evidenčným číslom, vďaka čomu samotná pôsobia mimoriadne esteticky. Osadenie má hrúbku len 6mm, vďaka čomu takmer priľne ku karosérii auta. Vystúpte z davu a upútajte pozornosť!

Sada držiakov MAGNETO nedáva len estetický vzhľad. Vďaka nim je možné okamžite zmeniť ŠPZ na ľubovoľnú, napríklad počas automobilovej rally, veľkých tuningových zrazov alebo pri stretnutiach s priateľmi na parkovisku. Pozor! Aby ste mohli tabuľku s evidenčným číslom vymeniť za inú, musíte mať extra držiak.

Kvalita, bezpečnosť, všestrannosť.

Sériovej výrobe predchádzali dlhé mesiace testov a tisíce najazdených kilometrov, vďaka ktorým máme istotu a dôveru v náš produkt. Každý držiak obsahuje až 16 neodýmových magnetov, vďaka čomu fungujú výborne aj pri vysokej rýchlosti alebo meniacich sa poveternostných podmienkach.

Náš držiak je prispôsobený na akýkoľvek rozmer tabuliek s evidenčným číslom. Bez ohľadu na to, či jazdíte na motorke alebo aute, či je tabuľka európska alebo americká, náš držiak sadne a splní vaše očakávania.

Inštalácia

Jedna z mnohých výhod nášho produktu. Výmena držiaka za MAGNETO zaberie len pár minút a na montáž potrebujete iba skrutkovač.

A o čo vlastne ide? Každý držiak sa skladá z dvoch častí - jedna na strane nárazníka upevnená skrutkami, druhá na strane ŠPZ uchytená páskou 3M VHB. Tieto dva diely sú spojené neodýmovými magnetmi.

Nepochybnou výhodou je aj to, že nie je potrebné demontovať nárazník, pretože naše držiaky sú priskrutkované na miesto sériových montážnych otvorov, ktoré typicky zostali z predošlej montáže. Súčasťou je aj podrobný návod. Celý set dostanete v mimoriadne estetickom boxe, ktorý bol špeciálne navrhnutý.

 

Výhody produktu:

  • vysoká kvalita spracovania, tradičná pre ALTI GIRI
  • úplne neviditeľná montáž
  • rýchla výmena alebo demontáž tabuliek s evidenčným číslom
  • ideálne aj ako darček

Obsah súpravy:

  • 4 držiaky na montáž dvoch tabuliek s evidenčným číslom
  • moderné čierne balenie
  • sada skrutiek
  • inštalačný manuál
  • 2 kusy handričiek na odmastnenie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky ŠPZ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.