Fusion Skin Ceramic TEX+ - Keramická ochrana textilu 750ml

Kód: FS-CERATEX750
Novinka
Značka: Fusionskin
€74,95 €62,46 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Impregnačný prostriedok na ochranu škvŕn s vysoko koncentrovaným obsahom účinných látok pre textilné vlákna a kožu

Detailné informácie

Podrobný popis

"Ceramic TEX + 750ml - Fusionskin®"
Impregnačný prostriedok na ochranu škvŕn s vysoko koncentrovaným obsahom účinných látok pre textilné vlákna a kožu, ako sú kabriolety, topánky, odevy, bytový textil, čalúnenie, lamináty, koža/semiš, príprava vozidiel, poťahy sedadiel a mnohé ďalšie.

Bohaté zloženie Ceramic Tex+ znamená, že stačí jedna aplikácia. Fľaša je dostatočná na to, aby plne ochránila aspoň 3 kabriolety. Vďaka tomu je nielen mimoriadne efektívny, ale aj nákladovo efektívny. Znížením potreby častých úprav ušetríte čas a peniaze a zároveň zaistíte, že vaše kabriolety budú vždy optimálne chránené.

• Odpudzuje vodu, olej a nečistoty
• Dlhodobá ochrana

SPRACOVANIE: Pred použitím je potrebné vytvoriť testovacie plochy a vykonať testy vhodnosti produktu. Pred použitím je potrebné vždy skontrolovať materiálovú kompatibilitu tohto výrobku s ošetrovaným podkladom. Nepoužívajte na horúce povrchy alebo na priamom slnečnom svetle. Podklad, ktorý sa má impregnovať, musí byť pred aplikáciou dôkladne očistený, suchý a zbavený aniónových zvyškov (tenzidov). Teplota spracovania je +10°C až +25°C. CERAMIC TEX+ sa používa neriedený. Nanáša sa striekaním, štetcom, valčekom alebo pomocou špongiového aplikátora. Musí sa zabezpečiť prekrytie a rovnomerné navlhčenie podkladu. Plná funkčnosť nastáva po zaschnutí (cca 24 hodín pri 20°C). Nie je potrebná žiadna dodatočná tepelná úprava impregnovaného podkladu. Je potrebné dodržiavať pokyny výrobcu podkladu. MANIPULÁCIA A SKLADOVANIE: Je potrebné dôsledne dodržiavať pokyny na príslušnej karte bezpečnostných údajov (MSDS) a karte technických údajov (TDB) (k dispozícii na vyžiadanie).

 

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA PRE BEZPEČNÚ MANIPULÁCIU: Pri manipulácii s chemikáliami je potrebné dodržiavať bežné bezpečnostné opatrenia. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri striekaní produktu môžu aerosólové kvapky spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Zabráňte tvorbe aerosólu. Nevdychujte výpary a aerosóly a urobte vhodné opatrenia. Vyžaduje sa vhodná ochrana dýchacích ciest/odsávanie. Možné poškodenie zdravia vdýchnutím! Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte kartu bezpečnostných údajov (MSDS) a kartu technických údajov (TDB) (k dispozícii na vyžiadanie).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Značka Fusionskin® predstavuje prémiovú kvalitu a najvyššie štandardy. Sme presvedčení, že prvotriednu starostlivosť o vozidlo je možné zaručiť len vtedy, ak sa produkty ľahko používajú a aj zákazníci bez špeciálnych znalostí môžu dosiahnuť prvotriedne výsledky v krátkom čase.

Táto výzva je zároveň našou najväčšou motiváciou prinášať na trh ďalšie kvalitné produkty. Fusionskin® ponúka vysoko účinné produkty starostlivosti a správne príslušenstvo pre najvyššie nároky. Výroba a vývoj našich produktov starostlivosti v Nemecku zaisťuje našu vysokú kvalitu a flexibilitu.

Sme vám k dispozícii pre otázky a návrhy týkajúce sa našich produktov.