Flexchem - Quick detailer - Shine Up Detailer | Clay - 750 ml

Kód: FC-SUP
€12,90 €10,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Flexchem Easy Pearl je vysoko výkonný a okamžite použiteľný sealant na vonkajšie časti vášho vozidla, dodá intenzívnejší lesk a zaisťuje vynikajúce hydrofóbne vlastnosti. Verzia V2.

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchly detailer

Flexchem Shine Up je ideálne riešenie ako bez námahy a rýchlo dosiahnuť výborné hydrofóbne vlastnosti, absolútne hladký povrch a vysoký lesk, veď viete, "ako psie gule". Odstraňuje ľahké znečistenie bez vytvárania škrabancov, zvyšuje lesk a zaisťuje hladký a voňavý povrch. Shine Up nielen osviežuje a tak posilňuje existujúcu ochranu, dodá APG boost ale zároveň vytvára vynikajúci vodoodpudivý účinok aj na neošetrených povrchoch. Možno použiť aj ako pomocný prostriedok na sušenie na mokrom laku. Prácu s ním spríjemní a vaše auto osvieži vôňa marhúľ.

Použitie:

  • Pred použitím dobre pretrepte aby sa marhuľe zobudili.
  • Nastriekajte produkt na časti vozidla, natiahnite a vyleštite mäkkou utierkou z mikrovlákna.
  • Nenechajte vyschnúť a nepoužívajte na horúce povrchy. Nepoužívajte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom.

Balenie:

  • Priehľadná nádoba s kvalitným rozprašovačom
  • Objem 750 ml

Výstražné upozornenia:

  • H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Bezpečnostné upozornenia:

  • P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.

  • P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Detailery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Karoséria
Funkcia: Ochrana laku
Vôňa: Raj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk