Flexchem - Hydrofóbny sealant - Easy Pearl Versiegelung V2 - 750 ml

Kód: FC-EPV
€12,90 €10,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Flexchem Easy Pearl je vysoko výkonný a okamžite použiteľný sealant na vonkajšie časti vášho vozidla, dodá intenzívnejší lesk a zaisťuje vynikajúce hydrofóbne vlastnosti. Verzia V2.

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrofóbny sealant

Flexchem Easy Pearl je vysoko výkonný a okamžite použiteľný sealant na vonkajšie časti vášho vozidla. Ľahko sa nanáša na mokrý alebo suchý lak karosérie ale tiež výborne funguje na disky, autofólie a aj sklo. Môže sa použiť ako samostantný sealant, ale dá sa použiť aj na osvieženie  existujúcej ochrannej vrstvy. Dodáva vášmu vozidlu intenzívnejší lesk a zaisťuje vynikajúce hydrofóbne vlastnosti. Dĺžka ochrany závisí od spôsobu aplikácie a údžby vozidla, avšak typicky si uchováva svoje vlastnosti po dobu dvoch mesiacov, v prípade pravidelnej obnovy vrstvy nanesením napríklad na mokrý povch pred vysušením vozidla, si zachová vlastnosti dlhodobo. Prácu s ním spríjemní vôňa raja.

Použitie:

  • Prvú aplikáciu pre dlhodobý efekt odporúčame na sucho. Po umytí a vysušení vozidla, prípravok aplikujte na jednu časť alebo panel vozidla a jednoducho vyleštite utierkou z mikrovlákna. Pokračujte aplikáciou na všetky želané časti vozidla.
  • Na mokro po dokonalom umytí, nastriekajte Easy Pearl na mokrý povrch a po krátkej dobe pôsobenia vysušte vhodným mikrovláknom.
  • Nenechajte vyschnúť a nepoužívajte na horúce povrchy. Nepoužívajte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom.

Balenie:

  • Priehľadná nádoba s kvalitným rozprašovačom
  • Objem 750 ml

Výstražné upozornenia:

  • žiadne

Bezpečnostné upozornenia:

  • P102 Uchovávajte mimo dosahu detí

Dodatočné parametre

Kategória: Sealanty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Karoséria
Funkcia: Ochrana laku
Vôňa: Raj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk