Flexchem - Aktívna pena | Autošampón - Soft Touch Snow Foam - 750ml

Kód: FC-STSF
€9,90 €8,25 bez DPH
Objednané
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Položka bola vypredaná…

Flexchem Soft Touch - aktívna pena a autošampón je dokonalým čistiacim prostriedkom, ktorý zabezpečí umytie vášho auta v štýle APG.

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívna pena a autošampón

Flexchem Soft Touch je kombinovaný produkt na jemné a účinné predumytie vášho vozidla ako aktívna pena a taktiež ako autošampón. Aktívna pena môže byť nanášaná penovým rozprašovačom alebo na to určenou tryskou a vytvára na povrchu vozidla veľmi hustý a dlhotrvajúci penový koberec, ktorý umožňuje dlhú dobu pôsobenia. Tento koberec nezteká a rozpúšťa hmyz, pouličné nečistoty a iné častice. Vďaka pH neutrálnemu zloženiu nie sú ohrozené existujúce voskové ale ani iné lesk a hydrofóbnosť zabezpečujúce vrstvy. Podľa riedenia je ho možné použiť aj ako autošampón. Prácu s ním spríjemní aj vôňa žuvačiek. Prosíme vás, aj v prípade veľkého pokušenia, aktívna pena sa nežuje ani inak nepožíva.

Možno budeš potrebovať aj


Použitie:

  • Dávkovanie ako aktívna pena: 20ml - 50ml na 1 liter vody (v závislosti od tlaku čističa, od prietoku a od požiadaviek zákazníka)
  • Dávkovanie ako autošampón: 50ml na 10 litrov vody.

Výstražné upozornenia:

  • H315 Dráždi kožu.
  • H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Bezpečnostné upozornenia:

  • P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • P264 Po manipulácii starostlivo umyte...
  • P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.
  • P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
  • P337 + P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Aktívne peny a šampóny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Exteriér
Funkcia: Autošampón
Vôňa: Žuvačka
Položka bola vypredaná…

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JK Avatar autora | 11.8.2022
Výborna penivosť, super vôňa

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk