Držiak ŠPZ - ALTI GIRI MONO Lime Green (Limetková zelená) - 2 kusy

Kód: AG-MONO-LIME
€17,40 €14,50 bez DPH
Skladom (2 sada)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Prémiový, lesklý a minimalistický držiak ŠPZ bez reklamy - Alti Giri MONO - navrhnutý pre tých, ktorí ocenia elegantné a prepracované detaily.

 

Cena je za pár.

Detailné informácie

Podrobný popis

Držiak tabuliek s evidenčným číslom vozidla (tzv. ŠPZ, EČV, TEČMONO v prémiovom dizajne, s unikátnou konštrukciou a z kvalitného materiálu. Skrátka držiak ŠPZ #1 - pre tých, ktorí chcú to najlepšie. Made in Europe.

Perfektný pre montáž kovovej slovenskej tabuľky s evidenčným číslom vozidla do 520 x 112 mm (štandardná veľkosť EÚ). Celková veľkosť držiaku je 526 x 120 mm.

Prémiový držiak ŠPZ- Alti Giri MONO sa vyznačuje predovšetkým svojím subtílnym a veľmi elegantným dizajnom. Vďaka použitiu čierneho ABS plastu je robustný, pružný a odolný. Už žiadne kývanie, chrastenie a trepotanie. Montáž je veľmi jednoduchá a možno ju vykonať za pár minút pomocou priloženého montážneho návodu. 

Ako na montáž? Jednoducho, pozrite si inštalačné video.

 

Prémiový dizajn držiaka Alti Giri MONO - bez reklamy a štýlovo

Všimli ste si, že intenzívna grafika má vplyv na estetiku vášho vozidla? Klasický držiak ŠPZ s grafikou zmení vaše auto na bezplatný mobilný výklad. Zmenili sme tento trend v prospech prémiového dizajnu - dizajnu bez reklamy.  Logo Alti Giri, by ste hľadali na viditeľnej časti držiaku márne, ale aj napriek tomu ho rýchlo a jednoznačne identifikujete.  Vďaka jeho 8mm tenkému a symetrickému rámiku po celom obvode je skrátka nezameniteľný a elegantný. Jeho základom je lesklé čierne prevedenie a hodí sa na úplne každé auto. Jeho diskrétny dizajn vyzerá skvele aj na automobiloch Youngtimer, Gran Turismo, Hot Hatch, SUV alebo na športových autách.

Naši zákazníci sú nielen milovníci detailov s estetickým cítením, ale aj takí, ktorím záleží na dokonalom a ničím nerušenom vzhľade ich vozidla. Pre tých sme navrhli riešenie vo forme farebného akcentu - prúžku, ktorý obteká po celom obvode vonkajšieho rámika. K dispozícii je viac ako 20 rôznych prevedení a priebežne pracujeme na uvedení ďalších skvelých kúskov. Jeden zákazník túži aby rámik splynul s karosériou, alebo zanikol s tabuľkou s evidenčným číslom, iný zasa aby decentne vystúpil a bol zladený či už s emóciami majiteľa, s doplnkami vozidla alebo so štýlom, napríklad s úžasnou talianskou trikolórou. Čo však spája všetky tieto dôvody majiteľov nosiť MONO na svojom vozidle? Je to túžba po niečom výnimočnom? Alebo vášeň či voľa prejaviť svoje emócie alebo len skrátka dopriať sebe a autu to najlepšie? Dôvody sú rôzne, aký je ten váš?

Konštrukcia držiaka Alti Giri MONO - unikátna v každom smere

Výsledkom konštrukčného návrhu, je dokonalý držiak ŠPZ, ktorý spojením základne, tabuľky s evidenčným číslom vozidla a horného rámiku nadobudne nadštandardnú pevnosť a nie je teda iba dizajnovým skvostom, ale poskytuje aj funkčný dizajn a ako z pomenovania "držiak" vyplýva, jeho hlavnou funkcou je držať. Náš držiak ŠPZ MONO s jeho unikátnym systémom ôsmich zámkov, štyroch v hornej a štyroch v dolnej časti, drží pokope spôsobom, ktorý nemá na trhu konkurenciu. Po ich zakliknutí, ktoré budete počuť,  budete jeho pevnosť nielen vidieť ale hlavne aj cítiť. 

Materiál držiaka Alti Giri MONO - podčiarknutá jednotka

Podložka pod ŠPZ

Na kvalite materiálu a na materiály samotnom sa nešetrilo. Je to kvalitný ABS plast s prímesami zabezpečujúce lesk a dlhú životnosť. Robustná základňa, má opačný trend ako vonkajší rámik, nesie logo Alti Giri, má solídne a pevné prevedenie. Je kľúčovým základom funkčného dizajnu, obsahuje iba nevyhnutné otvory na montáž a v jej strede sme umiestnili číslo "1". Čo myslíte, prečo asi? Áno, je to voľba číslo jedna motoristických nadšencov, ktorým záleží na kvalite a na každom detaile. Ak aj vám, tak držiak MONO bol navrhnutý a vyrobený práve pre vás. 

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky ŠPZ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.