Ultracoat PREMIUM BOND 9H certifikovaná keramická ochrana laku (50ml)

Kód: ULTRACOAT-PREMIUM
€149 €124,17 bez DPH
Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do:
2.3.2023

PB9H - Profesionálna keramická ochrana laku s výdržou 5 rokov. Určené LEN pre certifikovaných detailerov ULTRACOAT!!!

Detailné informácie

Podrobný popis

PREMIUM BOND 9H
Technologicky vyspelá keramická ochrana laku automobilu so skutočnou výdržou 5 rokov!
To najlepšie od ULTRACOAT.

Premium Bond 9H (PB9H) je najpokročilejší keramický povlak z radu Ultracoat. Je navrhnutý na ochranu takmer akéhokoľvek hladkého povrchu. Je tak vhodný aj na použitie na lodiach alebo lietadlách.

Po aplikácii produkt hlboko preniká do štruktúry povrchu, vyplní mikrospóry a vytvrdne do formy keramického povlaku. Naviaže s povrchom kovalentné väzby a vytvorí tak permamentné spojenie so štruktúrou laku na molekulárnej úrovni.

Takto navrhnutý coating efektívne chráni povrch proti UV žiareniu a oxidácii, čo umožňuje udržovať dokonalý lesk a zabrániť farebnej nestálosti a vyblednutiu farby laku. Nanopovlak má silnú chemickú odolnosť a vďaka tomu uľahčuje odstraňovanie kontaminátov ako je vtáčí trus, zvyšky hmyzu alebo posypová soľ v zimnom období.

Pre detailérov máme dôležitú informáciu. Coating bol navrhnutý tak, aby jeho aplikácia bola čo najpohodlnejšia a zvládnuteľná aj v náročnejších podmienkach bez striktne kontrolovanej teploty alebo vlhkosti vzduchu. Toto oceníte najmä v prípade, keď budete aplikáciu vykonávať v inom mieste, než vo vlastnej dielni, napr. u zákazníka alebo v autosalóne. A čo viac, dostatočne vysoký pomer aktívnych látok zaistí jeho najvyššiu možnú účinnosť.

Vaši zákazníci s vozidlom ochráneným keramikou Premium Bond 9H majú na dlhé roky zaručený vynikajúci lesk a farebnú hĺbku laku. Nanopovlak umožní zachovať prirodzenú krásu a eleganciu zákazníkovho vozidla aj dlho po aplikácii vo vašej detailingovej dielni.

Najvyššia úroveň hydrofóbnych vlastností uspokojí skutočne každého zákazníka. Po vytvrdnutí vytvorí Premium Bond 9H sieť z nanočastíc, ktorá účinne odpudzuje nečistoty a vodu. Tento veľkolepý efekt nie je len vizuálny, ale aj nesmierne praktický – každodenná starostlivosť o auto ochránené týmto spôsobom je rýchla, úplne jednoduchá a zábavná ako detská hra.

Premium Bond 9H v spojení s riadnou údržbou umožní majiteľovi vychutnať si dokonalý vzhľad svojho vozidla po celé roky a výrazne pomáha udržať vysokú hodnotu vozidla vďaka zamedzeniu degradácii laku.

Nanopovlak Ultracoat PREMIUM BOND 9H je určený iba pre certifikovaných detailerov!

Naša spoločnosť je ako jediná exkluzívne výhradným distribútorom pre Českú republiku a Slovensko.

Hlavné prednosti:

Vysoká odolnosť až na 100 000 km.
Najefektívnejšia ochrana laku.
Výnimočná hĺbka a oslňujúci lesk laku.
Vlastnosti:

Hrúbka povlaku: 10 µm
Výdrž: 5 rokov alebo 100.000 km
Objem balenia:

50 ml
Obsah balenia:

50 ml Premium Bond 9H
Apalikátory
Samolepky
Servisná karta
Návod
Pre zvýšenie životnosti povlaku odporúčame topovací nanopovlak od Ultracoat Hydro HD.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana laku a povrchov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.