Ultracoat Bead Prince kremičitý sealant v spreji - 500ml

Kód: 741
€13,10 €10,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.10.2022

Veľmi ľahko aplikovateľný sealant (wet coat) s obsahom SiO2 v spreji, ktorý prináša okamžité a ohromujúce výsledky. Stačí nastriekať na práve umyté a ešte mokré vozidlo a následne pomocou tlakového čističa opláchnuť. Je nevyhnutné postupovať panel po panely, prípadne ho aplikovať vo dvojici. Nevyžaduje žiadne náročné prípravy laku, ktoré sú nutné pred klasickým nanášaním coatingu. Vďaka veľmi silným hydrofóbnym vlastnostiam uľahčuje sušenie povrchu. Po aplikácii prípravku Bead Prince získa lak automobilu hĺbku, mokrý vzhľad a vysoký lesk. Navyše získate okamžitú ochranu laku v priebehu pár minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

ULTRACOAT Bead Prince
Extremely Hydrophobic Wet Coat

Kremičitý sealant, ktorý stačí nastriekať na mokré vozidlo a tlakom vody opláchnuť.

Bead Prince je silne hydofóbny protekčný sealant na báze SiO2 s aplikáciou na mokrý automobil. Perfektný ako samostatná ochrana alebo ako priživovacia vrstva pre už nanesené vosky alebo ochranné povlaky, ktoré posilnia a zvýšia ich hydrofóbny efekt.

Náš Wet Coat je neskutočne ľahký na použitie a vďaka svojej odolnosti až 3 mesiace je odporúčaný na použitie aj namiesto bežných voskov. Bead Prince dodá povrchu lesk a značne zvýši jeho klzkosť. Vďaka obsahu Oxidu kremičitého odpudzuje nečistoty a má samočistiace účinky, čo výrazne uľahčí každodennú údržbu a umývanie vozidla. Silné odpudzovanie vody potom napomáha pri sušení vozidla. Prípravok je možné aplikovať na akýkoľvek povrch v exteriéri vozidla. Je tak vhodný na lak, disky kolies, okná aj plasty.

Bead Prince je perfektným riešením pre tých z vás, kto nemá čas na zdĺhavý proces voskovania, ale chce okamžite docieliť hydrofóbne vlastnosti.

Pri aplikácii Vás poteší príjemná vôňa.

Bead Prince môžete použiť ako nezávislú ochranu laku alebo ako ďalšiu priživovaciu vrstvu pre už nanesené keramické povlaky.

Hlavné prednosti:

  • Extrémne jednoduchá aplikácia.
  • Dlhá životnosť.
  • Silný hydrofóbny efekt.

Vlastnosti:

  • Spotreba: 80-100 ml na jedno vozidlo
  • Výdrž: až 3 mesiace
  • Vôňa: N/A

Objem balenia:

  • 500ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.