NEOWAX Car Wax №2 - extrémny autovosk 50ml + №5 grafénový primer 15ml

Kód: NW-2SET5
Tip
Značka: NEOWAX
€49,95 €41,63 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

NEOWAX Car Wax №2 - Kombinuje luxus jemného vosku s výkonom high tech sealantu. Autovosk s vôňou Bergamont efektívne ochraňuje povrchy a zanecháva na nich ultra hydrofóbny ochranný film. Exkluzívna technológia NEOWAX CoatingWax stojí za fascinujúcim výkonom budúcnosti. V kombinácii s Nano-Graphene NEOWAX №5 získate ešte lepšiu životnosť za výnimočnú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

NEOWAX Car Wax №2 - Kombinuje luxus jemného vosku s výkonom high tech sealantu. Autovosk s vôňou Bergamont efektívne ochraňuje povrchy a zanecháva na nich ultra hydrofóbny ochranný film. Exkluzívna technológia NEOWAX CoatingWax stojí za fascinujúcim výkonom budúcnosti. V kombinácii s NEOWAX №5 získate ešte lepšiu životnosť za výnimočnú cenu.

NEOWAX №2 je produkt na ochranu laku optimalizovaný pre všetky typy farieb s dlhotrvajúcim efektom
✔ Účinne chráni povrchy a zanecháva silný hydrofóbny ochranný film
✔ Car Wax №2 je vyvíjaný spolu s primerom №5, ich kombináciou získate ešte dlhšiu životnosť a lesk
NEOWAX №2 využíva exkluzívnu technológiu NEOWAX CoatingWax
✔ Lesklá povrchová úprava a intenzívne odlesky - dokonalý lesk v štýle "Ako psie gule"

Technológia NEOWAX CoatingWax znamená ľahkú aplikáciu a dlhotrvajúce ultra korálkovanie

Aplikácia a spracovanie

Dôkladne očistite a odmasťnite povrch prípravkom NEOWAX ZERO. Pracujte po jednotlivých paneloch, rovnomerne aplikujte a vyleštite. Pre maximálnu životnosť, použite ako podklad náš NEOWAX Nano-Graphene primer №5. Rovnomerne ho naneste po jednotlivých paneloch-častiach vozidla, najlepšie aplikáciou najprv horizontálne a potom vertikálne, do kríža. Následne rozleštite.

Naneste malé množstvo NEOWAX № 2 na NEOWAX FOAMPAD a krúživými pohybmi naneste na pripravený povrch. Pracujte po jednotlivých paneloch, v závislosti od okolitej teploty a vlhkosti, vyleštite bez zvyškov maximálne po niekoľkých minútach čistým mikrovláknom NEOWAX FINISHER.

✔ Po minimálne 3 hodinách schnutia je stabilný proti čistiacim prostriedkom a vode.
✔ Po približne 1-2 dňoch je stabilita proti čistiacim prostriedkom na báze alkoholu.
✔ Po približne 1 týždni od vytvrdnutia je odolnosť proti zásaditým čistiacim prostriedkom.
✔ Následne, plný výkon je dosiahnutý po 1. umytí po siedmich dňoch.

Balenie

Autovosk NEOWAX №2 50 ml, Nano-Graphene Primer №2 15 ml, FINISHER NEOWAX z mikrovlákna 350 g / m2

Príbeh vosku

Príbeh NEOWAX sa začal autovoskom №1, ktorý je na báze prírodného karnaubského vosku, montánneho vosku, SiO2 a včelieho vosku je z hľadiska spracovania a hlbokého lesku jedným z najlepších voskov na svete. To vytvorilo priestor pre ďalší produkt na syntetickú ochranu, ktorá ponúka požiadavky na vyššiu chemickú odolnosť.

✔ +2 roky vývoja vosku
✔ +12 rokov skúseností s vývojom autovoskov sme pretavili do vývoja №2
✔ Najlepší vosk z hľadiska spracovania a odolnosti, aký bolo možné vyrobiť
✔ Test +16 mesiacov na skutočných automobiloch
✔ +8 mesiacov od verejného beta testovania
✔ +1 000 interných testovacích verzií autovosku
✔ Spätná väzba od profesionálnych detailov

Cieľ

S našim autovoskom №2 by sa malo každému ľahko pracovať a odpúšťať mu jeho chyby pri aplikácii. Aby sme to dosiahli, v priebehu vývoja sme zmenili základ vosku z Carnauby („hybridný vosk“) na bezpečný syntetický vosk s novým zložením. Konzistencia nášho nového vosku je dokonalá a pevná, maslová. Ideálna konzistencia podobná nášmu karnaubskému vosku №1. Tajomstvo konzistencie №2 spočíva vo vosku. Je bez „nevýhod“ karnauby. Semipermanentný film tvorený №2 je vnútorne konzistentný a stabilný. Zároveň №2 obsahuje účinné látky s vysokou zásaditou odolnosťou. V teste obstál aj po celých hodinách s čistým koncentrátom čistiaceho prostriedku (pH približne 12,5), ktorý nepoškodil hydrofóbnosť autovosku №2. Odolnosť autovosku №2 proti čistiacim prostriedkom - kyslým aj zásaditým - je na najvyššej úrovni. Vznikla tak nová generácia vosku -  s jednoduchým spracovaním, bez fluórpolymérov!

„S aplikáciou № 2 sme vyvinuli veľmi odolný autovosk s výhodami klasických karnaubských voskov a keramických povlakov.“

Ako funguje technológia NEOWAX CoatingWax?

Silne skúšané a zaťažované povrchy, ako je napríklad autolak sú vystavené extrémnym faktorom prostredia. Chemické čistiace prostriedky z autoumyvárok alebo autošampónov sú často agresívne a môžu vážne poškodiť ochrannú vrstvu. Stráca sa hydrofóbnosť a s ňou spojené samočistiace účinky. №2 vytvára po aplikácii stabilnú 3D matricu vďaka nášmu vlastnému high-tech vosku a najmodernejším aktívnym látkam. Vrstva sa aktivuje počas prvých 24 hodín po aplikácii a konečnú stabilitu získa počas prvých 7 dní. Preto je dôležité počas tejto doby vozidlo neumývať.

NEOWAX - ĽUDIA A PRÍRODA NA PRVOM MIESTE

Zároveň sa vždy snažíme dosiahnuť a vyrobiť produkty NEOWAX kompatibilné s ľuďmi a životným prostredím. Aby sme mohli držať krok s výkonnosťou high-tech produktov našich konkurentov, nemôžeme byť bio lekárňou, ale musíme šikovne a opatrne používať high-tech materiály. Bolo nám jasné, že musíme byť lepší ako mnohí naši konkurenti. Bežné sealanty a „špičkové“ vosky často z nášho pohľadu obsahujú polyuretány, epoxidové živice, minerálne oleje a fluórpolyméry. Z nášho pohľadu sa treba vyhnúť tvrdým rozpúšťadlám a fluórpolymérom, ktoré sú vo formulácii №2 nahradené zmesami s „mäkkou“ chémiou. Táto výhoda nie je priamo viditeľná a často sa zanedbáva.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana laku a povrchov
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie