GYEON Q2 Tire - impregnácia pneumatík SiO2 400ml

Kód: 1080
€19,20 €16 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.10.2022

Brutálna impregnácia pneumatík s SiO2, 400 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Kórejská autokozmetika GYEON


Gyeon Q2 Tire 400 ml impregnácia pneumatík: Revolučné ošetrenie pneumatík na báze kremíka s vynikajúcou životnosťou.

Q² Tire je prvý a jediný náter pneumatík na báze SiO₂. Zaručuje nielen trvanlivosť, ale aj skvelé vizuálne efekty. Výrobok môže byť vrstvený alebo zahrievaný, aby sa jeho odolnosť a životnosť ešte predĺžila.

Super koncentrovaná, SiO2 infúzna formulácia Q² Tire vyžaduje veľmi vysokú úroveň prípravy povrchu. Uistite sa, že ste pneumatiku riadne vyčistili a nechali ju uschnúť. Malé množstvo produktu naneste na povrch a nechajte ho uschnúť.

TIP: Ak chcete predĺžiť životnosť Q² Tire, zahrejte povrch plášťa pneumatiky teplovzdušnou pištoľou. Tým sa otvoria mikropóry z gumy a produkt sa lepšie vsiakne. Výsledkom je matnejší povrch a podstatne dlhšia životnosť.

Odporúčaná spotreba: 10-15 ml / 1 sada pneumatík
Životnosť: dlhšie ako 5 umývaní vozidla

Q² Tire je brilantne účinná ochrana pri odpudzovaní nečistôt a je produktom, ktorý odoláva aj niekoľko intenzívnych umývaní. Zostane aktívna aj pri použití tlakovej umývačky. Vďaka jeho schopnosti preniknúť do gumovej štruktúry zaisťuje, že jeho účinky zostanú viditeľné po dlhú dobu.

Q² Tire nielen že chráni pneumatiky, ale taktiež zlepšuje ich vzhľad, takže ich bočnice vyzerajú ako nové, teda s hlboko živými farbami. Vizuálny efekt trvá aj po degradácii hydrofobicity.

Objem: 400 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.