Flexchem - Univerzálny čistič - All Surface Cleaner - 10 l

Kód: FC-ASC10
Novinka
Značka: Flexchem
€45,90 €38,25 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

Flexchem All Surface Cleaner je výkonný a pH neutrálny čistič na všetky povrchy vo vašom vozidle. Jeden na všetko a všetko na jedného? Nie, nie tak to nebolo, ale s našim produktom, vyčistíte v interiéri všetko čo tam máte.

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny čistič interiéru auta

Flexchem All Surface Cleaner je výkonný a pH neutrálny čistič na všetky povrchy vo vašom vozidle. Veľmi jemne ale efektívne odstraňuje nečistoty ako mastnotu, prach, stopy po otlačkoch prstov atď. a pritom nezanecháva zvyšky prostriedku ani šmuhy. ASC je možné použiť na takmer všetko -  čalúnenie, kožu, alcantaru, sklenené povrchy, prvky s vysokým leskom, displeje navigácie a budíky palubnej dosky... Vhodné aj na použitie pri čistení Tornadorom. Prácu s ním spríjemní ľadová vôňa.


Použitie:

  • Nastriekajte ASC na znečistené miesta, nechajte ich pôsobiť a potom ich osušte a vyleštite utierkou z mikrovlákna.
  • Ak je povrch silne znečistený, Možno bude treba postup opakovať.

Balenie:

  • kanister HDPE
  • Objem 10 l

Výstražné upozornenia:

  • H315 Dráždi kožu.
  • H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
  • H312 Škodlivý pri kontakte s pokožkou.
  • H332 Škodlivý pri vdýchnutí.

Bezpečnostné upozornenia:

  • P102 Uchovávajte mimo dosahu detí
  • P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a údržba
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Interiér - všetky povrchy
Funkcia: Čistenie
Vôňa: Ľadová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie