Flexchem - Quick detailer - Shine Up Detailer - 750 ml

Kód: FC-SUD
Tip Výpredaj
Značka: Flexchem
€11,90 –10 %
Shine Up Detailer
€11,90 –10 % €10,70 €8,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.10.2022

Flexchem Shine Up - Quick Detailer - náš obľúbený produkt, je ideálne riešenie ako bez námahy a rýchlo dosiahnuť výborné hydrofóbne vlastnosti, absolútne hladký povrch a vysoký lesk, v štýle APG. Pozor, na tomto detaileri sa ľahko stanete závislý.

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Quick detailer

Flexchem Shine Up je ideálne riešenie ako bez námahy a rýchlo dosiahnuť výborné hydrofóbne vlastnosti, absolútne hladký povrch a vysoký lesk, veď viete, "ako psie gule". Odstraňuje ľahké znečistenie bez vytvárania škrabancov, zvyšuje lesk a zaisťuje hladký a voňavý povrch. Shine Up nielen osviežuje a tak posilňuje existujúcu ochranu, dodá APG boost ale zároveň vytvára vynikajúci vodoodpudivý účinok aj na neošetrených povrchoch. Možno použiť aj ako pomocný prostriedok na sušenie na mokrom laku. Prácu s ním spríjemní a vaše auto osvieži vôňa marhúľ.


Použitie:

  • Pred použitím dobre pretrepte aby sa marhuľe zobudili.
  • Nastriekajte produkt na časti vozidla, natiahnite a vyleštite mäkkou utierkou z mikrovlákna.
  • Nenechajte vyschnúť a nepoužívajte na horúce povrchy. Nepoužívajte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom.

Balenie:

  • Priehľadná nádoba s kvalitným rozprašovačom
  • Objem 750 ml

Výstražné upozornenia:

  • H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Bezpečnostné upozornenia:

  • P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a údržba
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Karoséria
Funkcia: Lesk
Vôňa: Marhuľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk