Flexchem - Kondicionér na plasty - Innenraum Conditioner - 750 ml

Kód: FC-IC
Akcia Tip
Značka: Flexchem
€12,90 –20 %
Innenraum Conditioner
€12,90 –20 % €10,30 €8,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
21.6.2022

Flexchem Interior Conditioner čistí a udržuje plastové časti nielen v interiéri ale aj exteriéri vozidla a dodáva im nový matný vzhľad. Má krémovú konzistenciu a veľmi ľahko a jednoducho sa nanáša, výsledok je úžasný, hneď si ho zamilujete. 

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistič interiéru vozidla

Kondicionér na interiérové plasty Flexchem čistí, udržuje a oživuje plastové časti nielen v interiéri ale aj exteriéri vozidla a dodáva im nový a matný vzhľad. Doslova bez námahy v jednom kroku poskytne úžasný výsledok a vy sa v aute budete cítiť ako v obývačke. Je vhodný aj na vyčistenie a oživenie kožených prvkov a teda ak čistím a ošetrujem v jednom kroku tapacír dverí tak to elegantne, ľahko a účinne spravím jedným prípravkom. Veľmi ľahko používa, má antistatický účinok a tým efektívne zabráni novému znečisteniu.


Použitie:

  • Nastriekajte Flexchem Innenraum Conditioner na mäkký penový aplikátor, rovnomerne aplikujte na povrch a nechajte pôsobiť.
  • V prípade potreby vyleštite utierkou z mikrovlákna.

Balenie:

  • Priehľadná nádoba s kvalitným rozprašovačom
  • Objem 750 ml

Výstražné upozornenia:

  • H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Bezpečnostné upozornenia:

  • P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • P264 Po manipulácii starostlivo umyte...
  • P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
  • P309+P311 Ak dôjde k explózii alebo sa necítite dobre volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….
  • P337 + P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a údržba
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Plast a guma
Funkcia: Oživenie
Vôňa: Bez

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie