Upozornenie: Práve u nás prebieha letná odstávka eshopu, objednávku vybavíme v pondelok 19.6.2023. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Flexchem - Inneraum Conditioner V2 - Interiérový detailer - 750 ml

Kód: FC-SUD2
Novinka
Značka: Flexchem
€13,90 €11,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023

Interiérový detailer Flexchem čistí, udržuje a oživuje plastové časti nielen v interiéri ale aj exteriéri vozidla a dodáva im nový vzhľad Interiér vozidla prevoní vôňou kokosu.

Ručne vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Innenraum Conditioner V2

Detailer na interiérové plasty Flexchem čistí, udržuje a oživuje plastové časti nielen v interiéri ale aj exteriéri vozidla a dodáva im nový a matný vzhľad. Doslova bez námahy v jednom kroku poskytne úžasný výsledok a vy sa v aute budete cítiť ako v obývačke. Je vhodný aj na vyčistenie a oživenie kožených prvkov a teda ak čistím a ošetrujem v jednom kroku tapacír dverí tak to elegantne, ľahko a účinne spravím jedným prípravkom. Veľmi ľahko používa, má antistatický účinok a tým efektívne zabráni novému znečisteniu. Prácu spríjemní vôňa kokosu.

Použitie:

  • Nastriekajte Flexchem Innenraum Conditioner na mäkký penový aplikátor, rovnomerne aplikujte na povrch a nechajte pôsobiť.
  • V prípade potreby vyleštite utierkou z mikrovlákna.

Balenie:

  • Priehľadná nádoba s kvalitným rozprašovačom
  • Objem 750 ml

Výstražné upozornenia: - H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Bezpečnostné upozornenia:

  • P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • P264 Po manipulácii starostlivo umyte...
  • P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
  • P309+P311 Ak dôjde k explózii alebo sa necítite dobre volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….
  • P337 + P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a údržba
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Objem: 750 ml
Použitie: Karoséria
Funkcia: Lesk
Vôňa: Marhuľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Flexchem je rodinná spoločnosť 3. generácie, ktorá existuje od roku 1937. V sídle Mülheim an der Ruhr vyrába čistiace a ošetrovacie prostriedky pre širokú škálu aplikácií.

Od 80. rokov sa FLEXCHEM špecializuje na automobilový a priemyselný sektor a ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov a riešení pre profesionálov.

Na zabezpečenie vysokých štandardov kvality FLEXCHEM spolupracuje iba so známymi dodávateľmi z Nemecka. Táto spolupráca zaručuje, že čistiace riešenia sú vždy v súlade s najnovším vývojom.

V posledných rokoch spoločnosť investovala do vývoja kompletného nového radu výrobkov.. výrobkov do ktorých sa rýchlo a ľahko zamilujete ako sa to stalo aj nám v AkoPsieGule.sk