Auto Finesse Finale Quick Detailer prémiový detailer - 500ml

Kód: AF-CARA-GE504
€13 €10,83 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022

Rýchly detailer so zvýšeným obsahom T1 brazílskeho vosku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Auto Finesse Finale Cola Bottle Quick Detailer prémiový detailer: pokročilý detailer s vysokým obsahom carnaubského vosku.

Rýchly detailer (Quick Detailer) je svojou povahou unikátny produkt zvýrazňujúci lesk po každom umytí vozidla alebo medzi fázami umývania alebo voskovaním. Ľahko a bezopečne odstráni ľahké znečistenie a vodné škvrny po umytí vozidla. Je možné ho aplikovať na lak, sklo, chróm alebo lakované kolesá. je založený na vednej báze a obohatený o pravý karnaubský vosk tej najvyššej kvality.

Auto Finesse Finale je prípravok, ktorý pomáha urdžet pekný, čistý a ligotavý vzhľad vozidla.

Finale v limitovanej edícii obsahuje zvýšený obsah rovnakej triedy T1 karnaubského vosku, ktorú Auto Finesse používa vo zvyšku radov tvrdých karnaubských voskov, ďalej potom emulgovanej a lubricidnej vodnej báze. Toto všetko z neho robí ideálny quick detailer na pravidelné doplňovanie vysoko kvalitných voskových vrstiev. Na rozdiel od väčšiny detailerov, Auto Finesse Finale nezanecháva škvrny alebo pruhy pri použití v horúcom, studenom alebo vlhkom počasí. Práve preto je Auto Finesse Finale považovaný za jeden z najefektívnejších detailerov na svete.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.